Z okazji Dnia Dziecka grupy „Wilki Morskie” oraz „Delfinki” wybrały się na wyjątkowy seans filmowy do Gdyńskiego Centrum Filmowego. Przedszkolaki obejrzały pełną humoru i kosmicznych przygód animację „Niesamowite przygody skarpetek 3".
Natomiast grupa „Rybki” wybrała się do kina na bajkę „Pucio”. Dzieci miały również okazję zwiedzić GCF, zajrzeć za kulisy kina i dowiedzieć się, jak wygląda praca w kinie oraz w jaki sposób powstaje film.