Dzieci z grupy „Rybki” i „Delfinki” wzięły udział w edukacyjnych zajęciach w Państwowej Straży Pożarnej. Podczas wizyty w specjalnej sali „Ognik” przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego zachowania i dowiedziały się, jak prawidłowo reagować m.in. w przypadku wybuchu pożaru lub zadymienia pomieszczeń.
Dzieci miały także wyjątkową okazję, aby osobiście wypróbować gaszenie ognia prawdziwym wężem strażackim oraz zjechać po rurze strażackiej. Te ekscytujące ćwiczenia praktyczne pozwoliły dzieciom poczuć się jak prawdziwi strażacy na służbie.